O mnie

 konrad grzebień

Nazywam się Konrad Grzebień.

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się zawodowo rynkiem kapitałowym. To co na początku było ciekawością i egzotyką (bo kto w 1993 roku wiedział cokolwiek o giełdzie?:) szybko przekształciło się w pasję.

Od lat kilkunastu moja działalność koncentruje się wokół zarządzania sprzedażą oraz szkoleń dla osób z branży finansowej. Specjalizuję się w szkoleniach dotyczących psychologii inwestowania oraz staram się przekazywać wiedzę „sprzedażową” osobom, które pracują w szeroko rozumianej branży finansowej. [Od pracowników banków, biur maklerskich czy pośredników finansowych, po agentów ubezpieczeniowych, pośredników kredytowych, a także pracowników biur rachunkowych].

Artykułami, które publikuję na tym blogu chciałbym uzupełnić wiedzę przekazywaną podczas większości standardowych szkoleń. Od ich uczestników dowiaduję się bowiem, że to co słyszą i ćwiczą na moich szkoleniach jest „nowym spojrzeniem” (dla praktyków sprzedaży) lub „nowymi odkryciami” (dla osób dopiero zaczynających przygodę z rynkiem kapitałowym).

 

PARKIET Gazeta Giełdy i Inwestorów – wywiad